Konečně je tu napjatě očekávaný magazín Extra Focus, který moderuje Kateřina Kristelová (38). Ta bude ve svém magazínu přinášet ty největší novinky z českého i světového šoubyznysu. V prvním díle bude logicky hostem člověk, o kterého jste si řekli. Do studia přijal pozvání fotbalista Tomáš Řepka (44).

Slavný fotbalista o svém soukromí dlouho mlčel, ale nyní začal mluvit. A padají z něj hodně ostrá slova, která si za rámeček rozhodně nedá jeho bývalá manželka Vlaďka Erbová (36). „Je to nejvíce promiskuitní člověk v zemi,“ říká Řepka o Erbové. Co mu Vlaďka vzala? Jakým způsobem manikérka z Brna vychovává své děti? Nedivíme se, že Řepka tak dlouho mlčel. O takovém zlu a tak těžké bolesti se mluví špatně.

Doufáme, že Vlaďka Erbová (36) magazín Extra Focus sleduje. Je to díl, kde má výraznou roli, i když nechtěla do studia přijít.

Velký prostor v každém Focusu dostane módní policie s Alenkou Šafratovou. Tato uznávaná odbornice na módu má hodně ostrý jazyk, o čemž se již v prvním díle přesvědčí manželka Leoše Mareše. Alenka Šafratová se nebojí hvězdám poradit. Co dělá Monika Marešová špatně? A má vůbec postavu na modely, které nosí? Alenka ji ráda poučí. Monika to někdy potřebuje jako sůl.

Kateřina Kristelová a redaktoři eXtra.cz si posvítili také na vztah osmnáctiletého finalisty SuperStar Petra Borkovce s porotkyní Katarínou Knechtovou. Je normální, aby finalista měl pletky s porotkyní? A proč jde SuperStar ke dnu a dívalo se na ni letos tak málo lidí? To vám vysvětlí bulvární expertka Markéta.

Jste připraveni na pořádnou bulvární nálož? Tak jdeme na to!