Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Extra Focus je tu! Erbová je promiskuitní lhářka! Co všechno mi ukradla? Tomáš Řepka konečně promluvil

+ Dalších 19 fotografií
Je to tady! Startuje bulvární magazín Extra Focus, na který jste se tolik těšili. Toto bude jízda po hodně ostré hraně. Kateřina Kristelová (38) si jako prvního hosta pozvala Tomáše Řepku (44). Diváci si o to řekli, a tak jsme jim vyhověli. A Řepka se na rozhovor o své exmanželce pořádně připravil. Erbová je zlá intrikánka a kradla. To o ní dnes říká Řepka. Co uvidíte v magazínu dál? Sedněte si na to, divoká jízda právě začíná.

Konečně je tu napjatě očekávaný magazín Extra Focus, který moderuje Kateřina Kristelová (38). Ta bude ve svém magazínu přinášet ty největší novinky z českého i světového šoubyznysu. V prvním díle bude logicky hostem člověk, o kterého jste si řekli. Do studia přijal pozvání fotbalista Tomáš Řepka (44).

Slavný fotbalista o svém soukromí dlouho mlčel, ale nyní začal mluvit. A padají z něj hodně ostrá slova, která si za rámeček rozhodně nedá jeho bývalá manželka Vlaďka Erbová (36). „Je to nejvíce promiskuitní člověk v zemi,“ říká Řepka o Erbové. Co mu Vlaďka vzala? Jakým způsobem manikérka z Brna vychovává své děti? Nedivíme se, že Řepka tak dlouho mlčel. O takovém zlu a tak těžké bolesti se mluví špatně.

Doufáme, že Vlaďka Erbová (36) magazín Extra Focus sleduje. Je to díl, kde má výraznou roli, i když nechtěla do studia přijít.

Velký prostor v každém Focusu dostane módní policie s Alenkou Šafratovou. Tato uznávaná odbornice na módu má hodně ostrý jazyk, o čemž se již v prvním díle přesvědčí manželka Leoše Mareše. Alenka Šafratová se nebojí hvězdám poradit. Co dělá Monika Marešová špatně? A má vůbec postavu na modely, které nosí? Alenka ji ráda poučí. Monika to někdy potřebuje jako sůl.

Kateřina Kristelová a redaktoři eXtra.cz si posvítili také na vztah osmnáctiletého finalisty SuperStar Petra Borkovce s porotkyní Katarínou Knechtovou. Je normální, aby finalista měl pletky s porotkyní? A proč jde SuperStar ke dnu a dívalo se na ni letos tak málo lidí? To vám vysvětlí bulvární expertka Markéta.

Jste připraveni na pořádnou bulvární nálož? Tak jdeme na to!

Mohlo by vás zajímat

Další články