Kateřina Kristelová z Černého Mostu, přítelkyně Kamila Bartoška z Přílep, sdělila webu eXtra.cz, že jej bude žalovat o ušlý zisk za dehonestující články o své osobě.

Server eXtra.cz publikoval v poslední době o Kateřině několik textů. V tom posledním, který u vás zaznamenal mimořádný úspěch (na rozdíl od Kateřiny, které se zřejmě nelíbilo značení „Kačeří Kristelová“), jsme psali o tom, jak Kateřinu omylem pozvali do Radia Spin, kde ji prezentovali jako celebritu, načež muselo rádio promazávat Facebook, kde příčetní posluchači označovali Kristelovou termínem „blbka“ či ji – vzhledem k jejím mocně promovaným vybarterovaným silikonům – slušně a pochopitelně žádali, aby „ukázala kozy“.

Předtím jsme o Kačence psali, když se nechala nafotit pro ironický virál, který jakoby propagoval prodejnou lásku a prostituci v kombinaci s vizáží uklízečky, pročež byla Kristelová odpovídající tváří, a ještě předtím (a za to už by málo známá Kristelová od nás zasloužila fakturu za PR) jsme rovněž psali o její nicotné autonehodě na dálnici, kterou se svým budoucím expřítelem Kamilem přehnaně dramatizovala, zajisté ne proto, aby si celé události všimla média, ale proto, že situace po zřejmě řidičské chybě Kristelové, kdy se nikomu nic nestalo a plynulost provozu skoro nebyla narušena, byla prostě dramatická.

A v neposlední řadě jsme o Kristelové psali, když jako druhý občan České republiky, po Pavlu Vondroušovi, zaútočila bez varování na narozeninách Kristiána Kodeta (ve skutečnosti Kristelovou prakticky nezná, na akci byla buď z vůle nějaké šílené píárové agentury, nebo jako hosteska) na exprezidenta Václava Klause, který se z toho prý, a údajně dodnes, vzpamatovává.

Kateřina Kristelová teď namísto díků oznámila vydavateli našeho webu, že chystá žalobu za ušlý zisk. Zatímco se část redakce vrhla hrůzou z útesu, naše právní oddělení řeší zásadní problém. V touze vyrovnat se s Kristelovou a Kamilem Bartoškem (který má bohatého tatínka, jenž má mocného právníka, který by vyhrál proces i kačeru Donaldovi v drůbežárně či Miladě Horákové v zinscenovaném procesu) mimosoudně a vyhnout se tak strašlivé prohře a krachu eXtra.cz se naši advokáti už několik dnů snaží dopátrat toho, čím se Kristelová vlastně živí, resp. o jakém ušlém zisku to mluví.

Vyzýváme proto všechny pořadatele, kteří kvůli článkům na eXtra.cz odmítli pracovat se seriózní Kristelovou, aby nám to sdělili a my se mohli dopočítat. Týká se to zejména pořadatelů různých vesnických zábav, hostesingových agentur, majitelů striptýzových klubů a pražských píáristů čtvrté a páté třídy (takové to „Přijď zadara na otevíračku salonu, budou tam média a vyfotí tě do časáku a jestli kvůli práci servírky nemůžeš, pošli alespoň Kazmu, ten je přeci jen trochu známý a i kdyby ho nefotili, alespoň to řekne ve svém internetovém pořadu, že tam byl, jo moment, o tobě psali, že máš kačeří ksicht, ježíši, tak to ti musíme zrušit účast, a my ti za příchod chtěli zrovna dát sto tisíc, smůla no, promiň…“).

Vydavatel portálu eXtra.cz, ve snaze odvrátit další žaloby se omlouvá všem svým čtenářům za další článek o Kateřině Kristelové.

P.S.: Hádanka na dnešní odpoledne: Myslíte, že je Kateřina Kristelová schopná vyjmenovat alespoň dvě díla Kristiána Kodeta?