Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Expřítel Třešničkové má v posteli kopii Bieberovy manželky: Jako by Hailey z oka vypadla

Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
+ Dalších 26 fotografií
nová láska
Ví bývalý přítel Týnuš Třešničkové (23), že si jeho novou lásku v zahraničí snadno spletou se slavnou ženuškou? Podnikatel Viktor Hajíček (33) si nabrnkl modelku Alici Činčurovou (22), která se na nejnovějších fotkách až neuvěřitelně podobá Hailey Baldwin (23). Je jako útlejší kopie manželky zpěváka Justina Biebera (25)!

Modelka Alice Činčurová (22), která v náruči podnikatele Viktora Hajíčka (33) nahradila youtuberku Týnuš Třešničkovou (23), je nádherná. Při pohledu na její sociální sítě ale přišel šok!

Hajíčkova nová láska se na posledních fotkách až příliš nápadně podobá Hailey Baldwin (23), manželce Justina Biebera (25). Stojí za tím líčení, anebo nový účes? „Život je příliš krátký, aby mě moje vlasy nudily,“ pochlubila se Činčurová vylepšenými kadeřemi. Kdyby se potkala s Hailey, možná by si obě myslely, že se dívají do zrcadla. Posuďte sami v galerii, jak moc jsou si holky podobné.

O jedenáct let mladší Alice už má za sebou i první luxusní dovolenou. Hajíček ji vyvezl do Abú Dhabí, kde si spolu užili nejenom písečné pláže, ale i závody formulí.

Třešničková mezitím vyrazila na dámskou jízdu a přítel jí neschází, nového muže po svém boku ještě nemá.

Související články

Další články