Obrovská tragédie se stala minulý týden v Kalifornii. Jednomotorové letadlo 6. července kroužilo zrovna nad jezerem Elsinore, když došlo k poruše motoru a stroj narazil do nedaleké hory a explodoval. V letadle zahynuli tři muži – Doug Symiczek (49) a manželé jeho dcer Kyle Parton (29) a Jacob Griffiths (32). Obě dcery byly navíc v době tragédie těhotné.

Dough by se svou ženou tento měsíc oslavil 30. výročí manželského svazku a plánovali cestu na Havaj. Manželka Kyla Breanna za týden po nehodě porodila dceru, která dostala jméno Trulee Ann Skyler Parton. V době nehody byla manželka Jacoba Amanda ve třetím měsíci těhotenství.

Svědci nehody uvedli, že viděli, jak stroj prudce zatočil a pak se zřítil. Nehoda je dost podivná a její příčiny se stále vyšetřují. „Můj manžel Dough byl skvělý pilot,“ uvedla Kim. Americká Národní rada pro bezpečnost dopravy vyšetřuje příčiny nehody a předběžná zpráva o tom, co se vlastně stalo, má vyjít koncem tohoto týdne. Stanovení přesné příčiny havárie ale může trvat až rok. Na Facebooku vznikla stránka se sbírkou na podporu tří žen, které nečekaně ovdověly.