Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Explodovaly mu cévy: Muž zvedl půl tuny a málem zemřel!

Půl tuny! Přesně tolik zvedl během mrtvého tahu britský strongman Eddie Hall. A málem ho to stálo život. Pár sekund činku držel před fotografy, ale nakonec zkolaboval. Ihned k němu přiběhlo několik dalších siláků a jeden z nich uklidňoval diváky, že je vše v pořádku. Jenže nebylo. Jak Eddie později přiznal, málem během tahu zemřel.

Eddie Hall je první muž na zeměkouli, který uzvedl půl tuny! Novodobý Herkules si naložil na osu 500 kilo a mrtvým tahem ji zvedl. Sice s ní chvíli vydržel nahoře, ale pak zkolaboval. Extrémním tlakem mu explodovaly cévy, a jak sám říká, málem mu praskla hlava!

Jinak ale strongman předvedl vynikající výkon. Nasadil trhačky na zápěstí, zhluboka se nadechl a překonal světový rekord. Pak se sesunul na kolena a jeho tým k němu hned běžel.

Sice u toho málem vypustil duši, ale na svůj výkon nedá dopustit. „Málem mě to zabilo. Ten tlak byl nesnesitelný, hned potom jsem omdlel. Krvácel jsem z nosu. Tohle bylo opravdu nezdravé, ale zvládl jsem to! Jsem si jistý, že moje jméno bude v knihách rekordů pěkně dlouho. Je to skvělý pocit, cítím se jako první muž na Měsíci. Změnil jsem historii a jsem na to pyšný!“

Související články

Další články