Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Exmanželky herce Vlastimila Brodského (+81) leží vedle sebe! Už žijí jen ve svém světě…

Jana Brejchová a Božena Brodská leží na stejném oddělení LDN v Motole.
+ Další 2 fotografie
Jana Brejchová (77) a Božena Brodská (95) leží spolu na jednom oddělení v LDN v pražském Motole. Obě exmanželky herce Vlastimila Brodského (+81) jsou ale upoutány na lůžko a i když jsou na stejném patře stejného oddělení, jejich setkání je vyloučené. Pro eXtra.cz promluvila Brejchové dcera Tereza Brodská (49), která popsala aktuální stav své milované maminky.

Čas nejde zastavit. A stárnutí k člověku zkrátka patří. O obě dámy se stará vynikající personál nemocnice 24 hodin denně a podle informací, které má eXtra.cz k dispozici, jsou obě exmanželky velkého herce v zimním období svého života. „Obě jsou ležící a odkázány na pomoc. U maminky je stav stejný, situaci komplikuje neurologický nález. Stárneme všichni a vím, že jak maminka, tak tatínkova první manželka jsou velké bojovnice,“ řekla nám Tereza Brodská.

Terezin bratr Marek Brodský prozradil, že slavná baletní historička Božena Brodská už prý žije ve vlastním světě. „Věk se na ní podepsal, ale žije si svůj život ve svém světě. Pravidelně za ní docházím,“ přiznal bratr slavnější sestry.

Návštěvy obě dámy kromě nejbližšího okruhu rodiny odmítají. „Maminka už na to nemá sílu,“ dodala Tereza Brodská a nemluvilo se jí lehce.

Mohlo by vás zajímat

Další články