Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Těžká autonehoda! Jak na tom jsou Teri Blitzen a Johny Machette?

VÍME PRVNÍ: Youtuberka Teri Blitzen a rapper Johny Machette zažili zle vypadající autonehodu. Jak na tom jsou? A kdo řídil?

Během necelých dvou let se Teri Blitzen, vlastním jménem Tereza Hodanová, stala nejúspěšnější českou blogerkou. Videa na jejím kanále na YouTube o líčení a lifestylu jsou extrémně populární a sledují je statisíce lidí.

Jenže o víkendu zažila Teri opravdu zlou nehodu. Na křižovatce u právnické fakulty v Praze smetl řidič šedého SUV černou oktávku. Právě v ní seděl také Johny Machette. Rapper dokonce seděl na místě smrti vedle spolujezdce.

Teri Blitzen je zcela v pořádku. Johny Machette má podle našich informací lehčí otřes mozku. Nejhůře dopadl řidič. Má zlomená žebra.

Idol českých teenagerů Johny Machette se posluchačům zapsal do paměti především svým hitem s názvem Se zblázním. Zajímavý byl také jeho spor s rapperem Řezníkem, kdy se hádali o prvenství v Českém slavíkovi.

Mohlo by vás zajímat

Další články