Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Exkluzivní vyjádření Pomejeho: Je mi strašně zle! A co říká na strašáka rozvodu s krásnou manželkou?

Budou se rozvádět?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Nedávno vyšlo najevo, že v příbytku dabéra Jiřího Pomejeho (53) a jeho ženy se schyluje k těžkým časům. Andrea Pomeje (29) prý manželovi nemůže odpustit, že přes boj s rakovinou a odoperování části hrtanu nezačal žít zdravě. Nedávno se měl zase na pár dní ztratit. Co nám k tomu řekl?

To, že potíže v manželství nejsou žádné plky, ale čistokrevná pravda, jsme nikdy nepochybovali. Jiřímu Pomeje (53) bývá vyčítáno, že i po operaci chodí na pařby, místo toho, aby si začal trošku vážit svého zdraví a myslel na to, že má doma mladou ženu a dítě.

Podle našich zpráv je to u Pomejových stále na ostří nože a krize může velmi brzo vyústit v rozchod. A Jirka to vlastně ani nerozporuje.

Když jsme se ho po esemeskách zeptali, jak to bylo s tím jeho zmizením, odpověděl jednoznačně. „Vy víte asi proč,“ napsal. Jediné, co nás napadá, je řešení jejich situace s Andreou.

Na otázku, jak mu je, pak stručně napsal, že strašně zle. Proto jsme ho už déle nezdržovali a popřáli mu, aby mu záchrana manželství nakonec klapla. „Ani nevíte, jak moc bych si to přál,“ napsal naposledy Jiří Pomeje.

Související články

Další články