Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Exkluzivní ukázka z filmu Zoolander 2: Ben Stiller kašle na smrt Justina Biebera!

Sen hejtrů se splní. Justin Bieber zemře!
+ Další 2 fotografie
Justin Bieber umírá, protože je příliš krásný. Spolu s ním to odnášejí další celebrity. Všechny něco spojuje - před smrtí si vyfotí selfíčko, na kterém mají legendární výraz modela Dereka Zoolandera, kterého hraje Ben Stiller. Slavná póza se jmenuje Modrá ocel a Derek se se svým parťákem Jeníčkem (Owenem Wilsonem) dostává do hledáčku Interpolu. Zoolander 2 je tady!

Do kin přijde Zoolander 2 až 18. února, my ale máme exkluzivní ukázku z filmu už teď! V pár minutách se ukáže důležitá část zápletky. Umírá Justin Bieber (21), Lenny Kravitz nebo Demi Lovato. Někdo postupně likviduje ty nejkrásnější hvězdy dneška. Sexy vyšetřovatelka Penélope Cruz se obrátí na toho nejpovolanějšího – vysloužilého modela Dereka Zoolandera. Ten už ze světa módního průmyslu dávno odešel a je všem pro smích. Ona mu přesto nabízí spolupráci!

Chce po něm, aby se vrátil na mola a pátral po vrahovi. Výměnou za pomoc při hledání jeho nezvěstného syna! V jedničce se přeci dal Derek dohromady se sexy novinářkou a měl s ní dítě. Že by je oba někdo unesl? Každopádně legendární Derek se spolu s Jeníčkem opět vrací před objektivy, aby to natřeli mladším modelům, nenechte si ujít exkluzivní ukázku!

Mohlo by vás zajímat

Další články