Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Exkluzivní svědectví o největším skandálu ve Varech: Dva filmoví tvůrci se porvali kvůli filmu o Lucii

Zdroj: profimedia.cz
Filmovým festivalem v Karlových Varech otřásla zpráva, že měl údajně producent filmu o Lucii Jan Turek brutálně napadnout režiséra Davida Síse, který měl po incidentu skončit na JIPce v nemocnici. Podle informací eXtra.cz bylo ale všechno úplně jinak. Máme exkluzivní zpověď přímo od producenta Jana Turka a očitých svědků.

V prominentním Becher´s baru v Karlových Varech měla minulý víkend téct krev. Producent dokumentárního filmu o slavné kapele Lucie měl údajně málem zabít režiséra Davida Síse, který se na tomto snímku měl také podílet. Podle očitých svědků a výpovědi producenta Jana Turka přišel první fyzický útok od Síse a na JIPce rozhodně neskončil.

Měsíc a půl před dokončením filmu totiž Sís přestal všem brát telefony a nechal se zapírat i manželkou. Kvůli němu se film málem nestihl dokončit, nakonec měl ale na festivalu velký úspěch. Navíc se Sís na veřejnosti netajil tím, že filmu nevěří. A tak bylo pro všechny velkým překvapením, když se objevil v Becher´s baru, kde byl i Jan Turek se štábem a oslavoval velký úspěch filmu. Najednou si i on začal přivlastňovat zásluhy.

To se ale nelíbilo producentovi Turkovi, který se rozhodl si s ním vše na místě vyříkat. Jenže v té době už byl Sís značně pod vlivem alkoholu a údajně i omamných látek a nenechal si to líbit. "Jestli proti mně něco máš, tak mi to řekni," řval na Turka Sís. "Prosím tě, můžeš mi vysvětlit, proč ses ten měsíc a půl neozýval a my jsme ten film málem nestihli dokončit?" ptal se ho Turek.

"Kdybys zavolal, tak bych přišel," oponoval Sís. Tato věta Turka rozzuřila, protože se mu nikdo nemohl měsíc a půl dovolat, protože nezvedal telefon.

Podle očitých svědků začal Sís na Turka zvyšovat hlas, pak ho chytil a zatlačil ke sloupu. První fyzický útok přišel od Síse. Turek mu tak dal facku, jenže Sís je mnohem vyšší než on, tak to s ním ani nehnulo. Takže není pravda, že by Turek Síse uhodil sklenicí a on tak skončil v bezvědomí. Nakonec se do jejich rozepře vložila ochranka a v závěru každý odešel z baru po svých a už se neviděli. Informace o tom, že by měl Sís skončit v bezvědomí a následně na JIPce, jak tvrdí do médií jeho rodina, jsou tím pádem nepravdivé. Celá kauza se tak jeví jinak, než tvrdí Sís. Na policii navíc vypověděl, že rány byly tři, ale podle očitých svědků to není pravda.

Podle našich informací teď David Sís vyhrožuje, že film stáhne z distribuce, pokud za něj nedostane víc peněz, než bylo původně domluveno. Je zajímavé, že s tím Sís vyšel ven až týden po incidentu, což nahrává tomu, že incident chce využít k osobním účelům.

Související články

Další články