Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Exkluzivní rozhovor se Celeste Buckingham: Jak to má se svojí láskou?

Zdroj: www.slavica.cz
+ Dalších 6 fotografií
Celeste Buckingham (21) je úžasnou zpěvačkou, která není prototypem lacinosti, jak je to v dnešní době běžné. Ona je pravý opak. Ztělesnění něžnosti v kombinaci se sexy hlasem. Nedivíme se, že tato kráska zaujala i za velkou louží. Dnes máme pro Vás se Celeste exkluzivní rozhovor. Budoucnost, láska, práce? Na nic důležitého jsme se nezapomněli zeptat!

Slavná zpěvačka s americko-švýcarskými kořeny Celeste Buckingham (21) je stále zamilovaná až po uši do svého přítele Matěje Vávry, kterému nedávno zahrála jednu z postav v jeho novém videoklipu „Welcome to my world“.

Celeste, jak jste se s Matějem dali vlastně dohromady?

"Byl to nejdřív můj soutěžící v jedné pěvecké soutěži, která se vysílala v televizi. Matěj je výborný zpěvák a kytarista. Umělec tělem i duší. Jsem moc ráda, že jsem při své práci narazila na hodného a hlavně normálního kluka, a tak jsem se i tenkrát s ním seznámila. Určitě je také výhodou, že oba dva děláme hudbu, tím jsme si ještě o to víc bližší. Při mé profesi zpěvačky je dost obtížné mít normální vztah. No vlastně ho taky moc nemáme, když o tom uvažuji. Jednou je pryč on, podruhé zas já," svěřila se pro eXtra.cz Celeste.

A jaké jsou tvoje nejbližší plány, Celeste (21)? Plánuješ také nějakou práci u nás v Čechách, kde by ses mohla potkat se svými českými fanoušky?

„V Čechách budu mít v rámci Óčko party ride live vystoupení, při finále v klubu Sasazu 18. 11. Bude tam se mnou také Ego společně s dalšími známými zpěváky. Také ale nesmím zapomenout na významné vystoupení, které bude jako pocta Václavu Havlovi. To se uskuteční na pražském Žofíně 5. 11. Na to se obzvlášť těším, a je mi ctí být toho součástí,“ shrnula Celeste.

Zanedlouho, i když vím, je to opravdu předčasné, jsou tady Vánoce. Víme o tobě, že jsi i z části Američanka. Už třeba tušíš, jak to budeš mít?

„Ano, je pravdou, že momentálně uvažuji o své první cestě společně s Matějem na Vánoce i na Silvestra do USA. Bylo by to pro nás oba první společné prožití Vánoc právě tam. Ale současně se domlouváme i s mými rodiči. Ti uvažují, že by naopak dorazili k nám domů do Bratislavy. Tak jako tak, moc se na vánoční svátky i Silvestra těším. Je to takový můj malý odpočinek po vánočních koncertech a tak vůbec,“ prozradila.

Nezbývá nic jiného než Celeste popřát hodně štěstí při jejích vystoupeních po Čechách a budeme se těšit i příště na její žhavé novinky!

Související články

Další články