Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Jak se žije učiteli, když ho Diana (19) obvinila ze sexuálního obtěžování?

Martin S. měl krásný život, dokud ho Diana (19) neobvinila ze sexuálního
obtěžování.
Zdroj: archiv rodiny / facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Českou republikou hýbe případ, kdy Diana (19) z Plzně obvinila svého ředitele ze sexuálního obtěžování. Martin S. vinu popírá a je na tom psychicky velmi špatně. Jeho manželka, která poskytla webu eXtra.cz rozhovor, za ním stojí. Je přesvědčená, že dívka se jen mstí.

V Plzni se mluví o obrovském sexuálním skandálu, který vypukl na Bezpečnostně právní akademii. Diana (19) obvinila ředitele školy ze sexuálního obtěžování. Se svým příběhem se svěřila deníku Blesk.

Ředitel školy Martin S. údajně zkoušel Dianu svést a měl sexuální návrhy. Když mu dívka nevyhověla, tak ji nechal propadnout u maturity. Alespoň to je verze Diany a její matky. Více o případu najdete ZDE.

Jenže jaká je skutečná pravda? Povedlo se nám kontaktovat ředitelovu manželku Marcelu. Ta za svým manželem stojí.

„Manžela to obvinění hrozně sebralo, včera plakal, a dokonce říkal, že takové pomluvy neunese. Učí právo, byl výborným policistou, ví, jak to v podobných případech chodí,“ říká paní Marcela o svém muži.

Ten je prý velmi rád, že za ním stojí studenti a vyjadřují mu podporu. „Studenti jsou skvělí. Vyjadřují mu podporu a věří, že se to celé vysvětlí,“ uvedla pro eXtra.cz zdrcená manželka.

Pana Martina S. nyní čeká výslech na policii. Tam bude sdělovat svou verzi, proč ho Diana ze sexuálního obtěžování obvinila. Do té doby se do novin vyjadřovat nechce. Také je z toho nařčení velmi unavený.

„Ta holka ani není jeho typ. Jen chci poznamenat, že manžel není jediný, koho obtěžovala s tím, aby měla lepší prospěch. Také za ním přišla Dianina matka a byla vulgární. Manžel jí jen řekl, že každý má stejnou šanci na maturitu se připravit,“ říká paní Marcela.

Její manžel je na dně. Miloval sport a běhání maratonu, ale lékaři mu našli artrózu v koleni a zakázali mu to. Navíc do toho přišlo Dianino obvinění. „Manžel je zlomený, ale já vím, že nelže. Máme k sobě velmi silné citové pouto. Věřím, že se všechno objasní,“ říká ředitelova manželka a děkuje všem, kteří její rodině vyjadřují podporu.

Druhou část povídání s paní Marcelou přineseme na eXtra.cz v pondělí.

Související články

Další články