Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNÍ FOTKY: Drsná hádka Justina s Hailey! Rozbrečel se kvůli nemocné Seleně!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 101 fotografií
Brutální hádka
Tohle je důkaz, který už se nedá popřít. Milostný trojúhelník Justin Bieber (24), Hailey Baldwin (22) a Selena Gomez (26) existuje! Když zpěvákova expřítelkyně, často označovaná za jeho osudovou lásku, skončila v psychiatrické léčebně, málem ho tam taky vezli. Jeho manželka Hailey od té doby zuří, Justin totiž myslí víc na Selenu než na ni. Nelehké období vyústilo v hádku, na které tekly slzy proudem. Máme exkluzivní fotografie přímo z restaurace, kde si Justin a Hailey vjeli do vlasů!

Zdá se, že Justin Bieber konečně pochopil, co ztratil, když se rozešel se Selenou Gomez. Ta je momentálně zavřená v psychiatrické léčebně a zpěváka to podle zvěstí neuvěřitelně ničí.

A teď se ukázalo, že nešlo o pouhé výmysly. Justin se ostře pohádal se svou manželkou Hailey Baldwin, kterou si tajně vzal letos v září. Do vlasů si vjeli v restauraci na Floridě, kde se nacházela i pohotová dvojice britských turistů, kteří je během nešťastných momentů fotili.

Slavným manželům to kvůli Seleně prý dlouhodobě neklape. Podle zdroje agentury SWNS z Bieberovy ochranky se před Hailey rozbrečel právě kvůli své expřítelkyni. Jeho o dva roky mladší modelka na něj prý tlačila, aby jí řekl, že už Selenu nemiluje. To ale Justin očividně nedokázal.

Jméno Seleny zaslechli i turisté z Británie, podrobnosti ale neznají. „Když tam přišli, bodyguardi všechny ostatní hosty začali vyhazovat. Stihli jsme pořídit jen několik snímků a viděli jsme, že si objednávají nějaké alkoholické drinky,“ řekl SWNS jeden z nich.

Zdravotní stav Seleny se ani po měsíci v péči psychiatrů nelepší. A jestli to takhle půjde dál, skončí v ní zanedlouho i Justin. Jisté je jen jedno: tohle mu Hailey nevydrží tolerovat příliš dlouho!

Související články

Další články