Jako první jsme na eXtra.cz přišli s tím, kdo je ten skutečný milenec a mecenáš Evy Perkausové (21). Na tom by nebylo nic divného, že skončila v posteli zámožného podnikatele. Ten se dokonce rozvedl s manželkou Monikou.

Ve snu by nás nenapadlo, že exmanželka jesenického podnikatele Karla Kuby Monika a krásná moderátorka Top Staru jsou sestry! Mají jiné maminky, ale společného otce!

Ladislav Perkaus měl nejprve dceru Moniku. Pak si našel jinou ženu a zplodil s ní Evu. Matka primácké moderátorky se nikdy netajila tím, že k Monice má hodně rezervovaný vztah. V Jesenici dokonce padají slova o nenávisti.

„Jsou si vzhledově hodně podobné, ale každá má jinou náturu. Moniku půl roku od rozvodu prý stále mrzí, že v posteli jejího exmanžela ji vystřídala právě nevlastní sestra,“ uvedl pro eXtra.cz zdroj, který zamotanou rodinnou historii velmi dobře zná.

Faktem je, že exmanžel Moniky umí vydělat peníze. Dobře se s ním měla Monika a snad ještě lépe se má Eva. Prsaté moderátorce jesenický podnikatel koupil byt, luxusní auto a tuny menších, ale nákladných dárečků.

Celá situace je hodně citlivá zejména pro Moniku. Ta na jedné straně tvrdí, že je ráda, že manželství s podnikatelem z Jesenice skončilo.

Na straně druhé žádné ženě na sebevědomí nepřidá, když její ex začne souložit se sestrou. Navíc Monika má s Kubou dvě děti, a tudíž s ním musí často komunikovat. Tím pádem lze říci, že se s Evou pořád musí dělit o jednoho muže. Pro jednu z nich je to milenec a sponzor, pro druhou je to otec jejích dětí.

Vtipné je, že dámy jsou si velmi podobné, ale duši má každá jinou. Obě jsou prsaté blondýny a obě milují luxus. Eva je ale velmi mladá dívka, která se často nechá ovlivňovat lidmi, kteří pomáhají budovat její mediální kariéru.

V Jesenici se o ní říká, že je to hodná holka, která hodně dá na rady své maminky. Zatímco Monika je žena, která má za sebou složitý rozvod a přece jen už nabyla mnoho životních zkušeností, které na Evičku teprve čekají.

Přesto, že životy Evy a Moniky jsou propojené jako pavučina, tak lze říci, že kámošky z nich asi už nikdy nebudou.

Premiéru Evy Perkausové v Top Staru můžete sledovat v pondělí 7. 9. na Primě.