Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Tomáš Řepka se pustil do manželky kvůli falešnému obvinění! Prý se jí vloupal do chaty! Všechno je ale jinak!

Řepka je nepříčetný. Rok prosil manželku o přístup do své chaty, na
který prý má právo. Teď začal jednat a právník jeho ženy na
něj útočí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Rebel Tomáš Řepka (39) už je zase v nervu z chování bývalé manželky Renaty (39).

S tou se dostal do ostrého sporu kvůli chalupě v Krásné na Frýdeckomístecku, kterou si Řepkovi stejně jako pražský byt pořídili v manželství. Užívat obojí zatím mají technicky právo oba, byť byt je napsaný na Tomáše a chata na exmanželku.

Exmanželka známého bouřliváka má podle našich informací řešit s advokátem Miroslavem Dudou vyhrocenou situaci, během které před týdnem vyměnil v chatě zámky.

Fotbalista tvrdí, že manželku i její matku rok žádá o to, aby mohl na chatu zajet. Nakonec vzal věc do svých rukou, do objektu společně s novou ženou, modelkou Vlaďkou Řepkovou Erbovou (32) vstoupil a provedl opravy nutné k zachování objektu v provozuschopném stavu: „Chalupa a veškerý majetek je společný, tudíž můj a Renaty, takže nevidím důvod, proč bych si nemohl zajet na svou chatu,“ čertí se fotbalista, který když prý žádal o klíče, dozvěděl se od manželky a tchyně, že tam nemá co dělat.

„Fabku“ prý sice vyměnil, ale manželku o tom informoval a dal chatu i zahradu po letech pustnutí do pořádku.

Připravujeme další podrobnosti.

Související články

Další články