Vlaďka Erbová je ženou Tomáše Řepky od roku 2013. O rok dříve mu porodila syna Markuse. Jednalo se o její druhé manželství po Zdeňku Bahenském, se kterým se rozváděla v podstatě přes média a tahala se s ním dlouhou dobu o dceru Viktorii.

Podle exkluzivních informací eXtra.cz se Erbová a Řepka rozvádějí. Důvodem je podle našich informací nevěra modelky, která evidentně svá prohlášení z minulosti, že si žije svoji pohádku jako princezna, bere zpět a utíká do jiného království.

Pokud se hodlá rozvádět stejně divoce, jako to předváděla se svým prvním mužem, má se Řepka na co těšit. Doufejme, že dopadne lépe než exekutor, do kterého Erbová před domem najela, když jí ruply nervy.

Vypadá to, že Řepkovi nakonec zbudou tři děti (dvě z prvního manželství), dvě exmanželky a několik titulních stran o jeho těžkých životních chvílích.

A co na to bývalý fotbalista? „Beze mě, prosím,“ uvedl pro eXtra.cz

Zato modelka už tak nad věcí nebyla a kromě dalších podrobností nám informaci potvrdila: „Rozvodové dokumenty jsou již podepsané. Je to pravda.“

Další podrobnosti o tom, s kým Erbová podvádí manžela, a další vyjádření zúčastněných stran přineseme za dvě hodiny. Sledujte eXtra.cz!