Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Tohle měl vidět jen přítel! Máme tajné nahé foto Nely Slovákové!

Nela a její Martin si užívali ve vaně!
+ Dalších 11 fotografií
Naše brněnská zpravodajka Nela Slováková má za sebou další parádní kousek! Na Instagram omylem nahrála fotku, jak si ve vaně užívá s přítelem. Pěna, pohoda, romantika a láska. Je vidět, že dvojice je opravdu hodně zamilovaná. Proč tento snímek Nela na Instagram nahrála?

Nela Slováková (26) a její přítel Martin dostali na hotelový pokoj v Budapešti gigantickou vanu a chtěli si udělat fotku na památku. Taková krásná romantická chvíle stojí za to, aby byla uchována na věky.

Jenže Nela fotku omylem nahrála na Instagram!

„Chtěli jsme se vyfotit a omylem to nasdíleli na Instagram. Bylo to tam asi 5 minut, ale pár lidí si stihlo udělat otisk,“ uvedla Nela Slováková pro eXtra.cz.

Nelo, nemáš se rozhodně za co stydět. Je to pěkná fotka a ukazuje, jak jste spolu šťastní. Zamyslet by se nad sebou měli spíše lidé, kteří do vany lezou s jinými lidmi, než jsou jejich oficiální partneři. A to rozhodně není případ zamilované brněnské zpravodajky.

NELA SLOVÁKOVÁ JE V ŠOKU, ŽE JEJÍ NAHÁ FOTKA S PŘÍTELEM UNIKLA NA INTERNET. VÍCE JSME PSALI ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články