Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Exkluzivně: Tímhle papírem chtěl Macura paralyzovat kostel v Uhříněvsi! Proč ho před Bohem nevytasil, proč se mu Rychtář vysmál a jak jsme ho od krále ondulace získali?

Exkluzivně: Tímhle papírem chtěl Macura paralyzovat kostel v Uhříněvsi! Proč ho před Bohem nevytasil, proč se mu Rychtář vysmál a jak jsme ho od krále ondulace získali?
Zdroj: herminapress.cz, Svaz kadeřníků ČR

Redakce eXtra zná obsah dokumentu, kterým chtěl včera během kulturního vrcholu uhříněveské církevní sezony ohromit bojovník za práva Džambulky (47) Zdeněk Macura (39) vybraná média, která měla dostat k dipozici i další nahrávku "zubožené Ivety" z Macurovy bohaté videotéky.

Těšili jsme se, že Macura chtěl vytasit přinejmenším porno a Zlatou bulu sicilskou, ale bohužel, co se dokumentů týče, schovával "jen" návrh státního zástupce na stíhání manžela Bartošové Josefa Rychtáře (55) za vniknutí do domu Macury na začátku legendárního prázdninového únosu Ivety na Tour de Italia

Jedná se o jedno z mnoha vniknutí jednoho nebo druhého aktéra někam a to policie řeší mnoho dalších podání. Oba rivalové mají za sebou řadu incidentů, povětšinou pěstních soubojů, mediálních střetů plných žalovatelných výroků z obou stran, Macura opakovaně podal trestní oznámení kvůli údajnému týrání Ivety, Rychtář kontroval stejnou mincí ohledně paragrafů týkajících se únosu, zavlečení atd...

V tomto konkrétním případě sice státní zástupce podává podnět k potrestání, ale do "tepláků" má Rychtář podle dokumentu daleko. Do domu vnikl nezamčenými dveřmi, aniž by překonal překážku, a bude zřejmě udávat řadu polehčujících okolností. Sám z výsledku trestního stíhání pro tento přečin strach absolutně nemá: "Byli u toho svědkové, existovalo reálně podložené podezření, že je tam Iveta vězněna, ostatně se tam našly prostory, kde pravděpodobně jednu noc strávila. Podotýkám, že jsem navíc vnikl do nájemního domu plného pronajímaných prostor nájemníků, z nichž někteří se mnou aktivně hovořili, nikam jsem se rozhodně nevlámal a navíc jsem pro ten čin měl závažné důvody."

Oskenovaný dokument nám předal v temném průchodu neznámý muž, který se představil jako člen kadeřnické lobby, ale víc neprozradil.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy