Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Škrtil mě a zlomil mi nos! Byl zlý a drogoval, Jana z Výměny manželek popsala vztah s Romanem

+ Dalších 6 fotografií
Paní s hadem šokuje celé Česko. Povedlo se nám Janu z Výměny manželek kontaktovat a už víme, jak to skončilo s jejím partnerem Romanem. Špatně. Musela od něj zdrhnout. Nyní je prý šťastná.

Také vás šokovala ukázka toho, co nás ve středu ve Výměně manželek čeká? Paní Jana s hadem na krku nepůsobí dobře. Na Nově se dokonce domnívali, že musela být něčím sjetá. Paní Jana to v rozhovoru pro eXtra.cz přiznala. "Nebyly to žádné drogy. Léky na nervy jsem smíchala s alkoholem. Bohužel," vrátila se ke svému výstupu.

Jenže může ji dnes někdo soudit? Od natáčení proběhla řada týdnů a Jana svůj život velmi změnila Na konci června se rozešla se svým partnerem Romanem. To je pro její život zcela zásadní.

"Chtěl jsem od něj odejít. Od 24. června je konec. Nyní jsem zase šťastná," prozradila paní Jana. Jeho povahu prý hodně ovlivnily drogy. "Byl moc zlý. Teď jsem se psychopata zbavila. Škrcení, zlomený nos, rozbitý byt i mobilní telefon... To nejsou příjemné zážitky," odhalila své soukromí.

"Romana se nešlo zbavit. Výměna manželek byla chyba i štěstí. Nelituji, že jsem do toho šla. Ale dnes bych to už neudělala ani za milion. Teď mám klid. Lidi nevědí, proč jsem taková, jaká jsem, a nevědí, co se za tím všechno skrývá," uvedla Jana pro eXtra.cz.

Nejvíce lituje toho, že neustála poslední výměnu názorů. "Lituji, že jsem neustála výměnu názorů mezi osmi očima. Ale jinak nelituji. Nemám co skrývat," uvedla paní Jana.

Výměnu manželek odvysílá TV Nova ve středu ve 20:20.

Související články

Další články