Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: ExVyVolená Nikol Trojanová otevřeně promluvila o svém milostném životě: Jak to má vlastně s muži?

+ Dalších 6 fotografií
Když vystupovala v reality show Hotel Paradise a VyVolení, tak byla Nikol Trojanová jak utržená ze řetězu. Šla z náruče do náruče a vedla opravdu bouřlivý život. Jaká je ale teď, když se rozhodla pro "normální" život? Má přítele, nebo dál hledá svého prince na bílém koni?

Sama krásná Nikol o sobě ví a říká, že nebyla v minulosti svatoušek. Ale tu divočejší část života si prý odžila a teď žije na hromádce s přítelem, se kterým je dokonce už zasnoubená, ale svatbu prozatím neplánují.

Dokonce, jak exkluzivně prozradila eXtra.cz, tak je teď spokojenější doma s partnerem, když si pustí nějaký film nebo si povídají než na bujarých mejdanech, na kterých se v minulosti ukazovala. A čím se její přítel vlastně živí? Zahrnuje ji dostatečně dárky, nebo už je to takový stereotyp? Považuje se za zlatokopku?

Na takové otázky se nám sympatická Nikol nebála odpovědět a otevřeně se svěřila, jak to vlastně má a jestli by byla schopná za drahou kabelku udělat věci, kterých by třeba později litovala. U tohoto rozhovoru se určitě nudit nebudete.

Související články

Další články