Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: Andrea Verešová poprvé promluvila o umělém poprsí. Tyhle fotky hovoří jasnou silikonovou řečí!

+ Dalších 35 fotografií
Tyhle fotky rozmarem přírody prostě nevysvětlíte. Tady to vypadá na práci šikovného chirurga. Oslovili jsme deset žen a deset z nich nám řeklo, že Andrea Verešová (36) má silikonové poprsí. A co nám k tomu řekla sama Andrea?

Andrea Verešová je úspěšnou modelkou, úspěšně provdanou paní, úspěšnou matkou a hlavně úspěšnou ženou, která si vždy zakládala na tom, že vše na ní je přirozené a přírodní.

Jenže pak stačil jeden nepozorný pohyb a jeden šikovný fotograf a rázem je tu téma dne.

Na jedné akci se Andrea rozhodla, že bude svůdně pózovat na posteli v hodnotě půl milionu korun. Jenže chybička se vloudila. Andrea si neuvědomila, že někteří fotografové začnou spouště svých fotoaparátů mačkat dříve, než zaujme dokonalou a nacvičenou pózu. A v tu chvíli se to stalo. Záběr na ňadro je tak průkazný, že toto příroda neumí. Toto umí skalpel.

Verešová má pořád dokonalou postavu a také dvě děti. A když odkojíte dvě děti… Zná to každá máma. Nedivíme se, že modelka šla štěstíčku naproti a zařídila si úpravu dekoltu tak, jak potřebovala a cítila.

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra si vždy zakládala na tom, že nádherná prsa jsou MADE BY NATURE. Že na některých fotkách má hrudníček nevyspělé teenagerky a na jiných fotkách má dekolt jako výstavní milfka? To Andrea vysvětlovala volbou podprsenky.

A tak jsme Andrejce zavolali, abychom se jí zeptali, zda pořád trvá na tom, že jí se plastika netýká. Vznikl tak poměrně zajímavý a dlouhý rozhovor, ve kterém Andrea OPERACI NEPOPŘELA.

Ono když vaše prsa absolutně nemění při pohybu tvar a vůbec se vám pod šaty nezatřesou, je to dost jasné. A je to jasné i v případě krásné Andrey. Pokud toto není práce estetické chirurgie, tak je to práce světoznámého kouzelníka Davida Copperfielda. A je jasné, že po rozhovoru s Andreou se přikláníme k první verzi.

Hra na přírodu je moc fajn. Ale musíte si dávat pozor, kdo a jak vás vyfotí…

Související články

Další články