Pokud jste doufali, že se v pondělí probudíte do světa bez Džambulky a jejích tří čičmundů, pak vás čeká hodně studená sprcha.

Josef Rychtář (55), mistr republiky ve vtrhávání do budov za účelem nalezení Ivety Bartošové (47), nezůstal včera v akčnosti Džambulce, která pendlovala po pražských špitálech, nic dlužen.

Dvakrát vtrhl do léčebny v Bohnicích, poprvé kvůli telefonátu Ivety, že ji nutili něco podepsat a bolí ji břicho, a podruhé večer po půl desáté, když zjistil, že mu personál přestal podávat informace a on kvůli tomu zbytečně vážil cestu do Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského (Nemocnice pod Petřínem), kterážto byla podle jedné dezinformace, kterou Rychtář obdržel, další potenciální destinací včerejšího Ivetina „Tour de špitál“.

Pepa, který měl předtím s bohnickou léčebnou ústní dohodu o nějakém tom podávání informací, nakonec zřejmě po ranním incidentu, kdy tam nepřišel zrovna vlídně, ale do blázince doslova vtrhl, ztratil důvěru léčebny a přišel si to s ní večer vyřídit.

Podle našeho spolupracovníka, který byl přímo na místě, Rychtář vrazil do budovy a po několikeré ústní výměně názorů s několika zaměstnanci ústavu měl konflikt se službu konajícím lékařem. Podle informací eXtra se běsný Pepa nakonec k Ivetě probojoval a šťastně ji objevil na jednom z pokojů, kde přečkala noc.

Situaci bude Rychtář řešit tak, jako to v trojici s Macurou (39) a Martuccim (37) řeší vždycky: „Podám na Bohnice trestní oznámení, a to hned z několika důvodů!“ řekl Rychtář exkluzivně pro eXtra po včerejším druhém incidentu a má naši plnou podporu, protože kdo jiný by měl na blázinec dávat trestní oznámení než Josef Rychtář z Říčan.