Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Obrat v případu mrtvé modelky Netolické! Měla milence?! Policie ani zlomený snoubenec, hokejista Petružálek o něm doteď nevědí!

Zdroj: archiv., profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 5 fotografií

Obrat, který nejen že nikdo nečekal, ale zřejmě zaskočí i samotné aktéry příběhu!

Asi tak se dá bez nadsázky označit zjištění redakce eXtra.cz, která se přes svátky do hloubky zabývala pozadím aféry okolo stále nevyjasněné smrti modelky Kateřiny Netolické (†26), která zemřela, zřejmě na následky nemoci, v neděli 9. listopadu v litvínovském bytě jejího "přítele", tehdy ještě hokejisty Kazaně, Jakuba Petružálka (29).

Redakce eXtra disponuje informací zdroje mimořádně blízkého rodině mrtvé modelky, podle které nejbližší okolí krásky a mistryně ČR v kickboxu dodnes tají Petružálkovi, který kvůli smrti snoubenky ukončil angažmá v KHL a vrátil se do Čech, že v životě modelky nebyl jediným mužem.

Netolická, jak podle našich zdrojů, tak podle obsahu svého mobilního telefonu - ten v žádném případě neznáme a nikdy jsme ho neměli v rukách (pozn. pro právníky Petružálka) - udržovala bezmála rok "mimořádně blízký vztah" s kamarádem a rovněž boxerem Ondřejem W., který měl být také posledním člověkem, se kterým byla modelka před svou smrtí v kontaktu!

"Policie na to dodnes nepřišla, neví to ani Kuba (Petružálek, pozn. aut.), sám Ondřej se jen modlí, aby to zůstalo tak, jak to je, protože kamarádi Petružálka by si ho podali," sdělil redakci zdroj, o jehož informacích nemáme po vlastním redakčním vyšetřování pochybnosti a k nimž se přidává jistota, že Ondřej W. byl také posledním, kdo s Netolickou před smrtí onu neděli mluvil.

Proč o tomto neví policie či zda mobilní telefon modelky, která se v mládí potýkala s psychickými problémy, prověřila a informaci s ohledem na Petružálka či z jiných důvodů tají, zatím nevíme a možná ani vědět nechceme.

Modelka podle prozatímních výsledků vyšetřování zemřela zřejmě na selhání srdce, případně jiné zdravotní komplikace, nikoli násilnou nebo dobrovolnou smrtí. Odpověď na další záhadu případu - mrtvého psa či psy, kteří měli být nalezeni u modelčina těla. O záhadné smrti zvířat oficiální místa i okolí modelky mlčí. Podle našich zjištění má jednoho ze psů v péči matka modelky, druhý měl podle zatím nepotvrzených informací zemřít na místě v souvislosti s policejním zásahem, na jehož počátku se měla obě zvířata chovat úměrně stresové situaci.

Policie ČR redakci ústy své mluvčí pouze potvrdila, že případ je na rozdíl od oficiální komunikace stále otevřen a v šetření.

Po čem pátrat má teď nově zdá se nejen vyšetřovatel případu, ale i Petružálek, který zřejmě stále netuší, že nebyl jediným mužem v životě Netolické.

5 otázek pro Policii ČR od eXtra.cz:

  • Došlo, nebo nedošlo během zásahu v bytě mrtvé k uspání/usmrcení psů z důvodu jejich nezvladatelnosti ve stresové situaci?
  • Zná policie totožnost milence, pardon blízkého přítele Netolické, který s ní byl před smrtí a dva roky předtím v intenzivním kontaktu?
  • V případě, že je Ondřej W. veřejnosti zatím neznámý třetí vrchol vztahového trojúhelníku znám, jak to, že nebyl doposud vyslechnut?
  • Zná, nebo nezná vyšetřovatel obsah mobilního telefonu mrtvé? Byl tento prověřován v souvislosti s jejím záhadným úmrtím?
  • Z jakého důvodu je vyšetřování stále v běhu, pakliže tím důvodem není přesná příčina její smrti nebo odhalení totožnosti jejího "blízkého přítele" Ondřeje W.?

A jedna otázka eXtra.cz na nejbližší okolí a především přátele Netolické: Opravdu jste čekali, že na to bulvár nepřijde a Petružálek se to od nás nedozví?

Připravujeme další informace. Sledujte eXtra.cz.

Znáte podrobnosti o vztahu Ondřeje a Kateřiny? Víte něco o osudu druhého ze psů, který prokazatelně není u matky mrtvé? Máte informace o Ondřeji W. a důvodech jeho mlčení? Kontaktuje nás na redakce@extra.cz nebo přímo na redakční hotline 776 309 989

Související články

Další články