Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Máme VIDEO z hampejzu, kde se svlékala Jágrova striptérka Veronika!

Veronika Kopřivová se stylizovala do role modelky a přítelkyně Jaromíra Jágra. Jenže nyní se musí vyrovnat s nehezkou minulostí. Podívejte se na VIDEO z hampejzu, kde Veronika Kopřivová pracovala.

Veronika Kopřivová se živila jako striptérka v Lipsku. Do místního hampejzu ji zavedla touha po rychle vydělané hotovosti. Objevují se informace, že Veronika peníze opravdu potřebovala, protože hasila následky nějakého závažného rozhodnutí.

Jaromír Jágr (44) o její práci věděl. Uvedl, že fotky z lipského hampejzu dobře zná. Je dobře, že legenda světového hokeje se za hříšnou partnerku postavila.

Do Německa jsme se vypravili s kamerou. Chtěli jsme vědět, zda je klub opravdu tak špatné úrovně, jak se povídá.

Opravdu šokující fotografie z nočního klubu najdete ZDE.

Vtipné je, že do Lipska si pro rychlé prachy jezdí mnoho českých holek. Prsa nadrženým Němcům ukazovala i milenka trenéra Vladimíra Růžičky – psali jsme ZDE.

Veronika teď má rozhodně svému milému co vysvětlovat. Jaromír Jágr sice tvrdí, že o její minulosti věděl, ale minimálně pro jeho rodinu to muselo být hodně tvrdé překvapení a na Kladně teď veselo nebude. Veronika se snažila už před příletem do Čech mazat fotky ze svých sociálních sítí a upozorňovala novináře, že bez jejího svolení fotky mít nemůžou.

Jenomže minulost se pár kliknutími úplně smazat nedá.

Související články

Další články