Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Jágr za pár desítek hodin emotivně ukončí kariéru! Víme, jak to proběhne a co napíše na Facebook!

Jarda poděkuje rodičům, žákovskému trenérovi na Kladně, hokejové
rodině z Facebooku a Ivetě za prima písničky do kabiny.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Český hokejový nároďák se připravuje na loučení s kapitánem názorů národa, myslitelem, spiritualistou, nejvyšším božstvem a Tribunem lidu Jaromírem Jágrem (42), kterému už i nejzarytější fanoušci Ivety Bartošové přestali vyčítat, že nedorazil na její pohřeb, ač odhalil její vrahy!

Pro toho dnes po páté odpoledne skončí reprezentační kariéra, neb prohlásil, že za rok v Praze na MS už hrát nebude, a naši navíc dnes po zatím nejlepším výkonu na šampionátu vypadnou s USA po prohře o dva góly (ale po boji atd.).

Jardovo loučení bude podle obvykle špatně informovaného zdroje z okolí Miss Klondike 2005 Jany Doleželové vypadat tak, že Jágr to nezabalí hned na tiskovce po zápase, protože nejdřív to bude chtít napsat na Facebooku a hlavně to nebude chtít pohnutě oznámit po boku vedle sedícího Lukašenka, který se přijde se synkem vyfotit.

Akce proběhne tak, že Jarda po čtvrtfinále řekne na otázku, zda to je byl jeho poslední zápas za repre, toto: „Nechci teď nic říkat v emocích, teď si musíme hlavně vyhodnotit tuhle prohru, která mě hrozně mrzí kvůli fanouškům, co bude, uvidíme,“ a odejde do kabiny napsat na svém Facebooku, který devíti z deseti Čechů nahrazuje Bibli a rodiče tento status (server iDnes Andreje Babiše ho dostane exkluzivně s předstihem): „Hokejová rodino, někdy všechno nestačí, ale všechno jde dál, v životě i hokeji. Děkuji vám za podporu, děkuji Bohu za ty krásné roky, děkuji Andrejovi za to, že Kladýnko podrží i v druhé lize, a vám všem za neuvěřitelnou podporu.“

K definitivnímu „sbohem“ dojde až na tiskové konferenci po příletu, kde přečte krátké prohlášení pro změnu o rodině, fanoušcích a Bohu, a odjede do Hnidous řešit manko na Kladně, zatímco jeho věrný přítel a věčný parazit na jeho brandu, trenér Marian Jelínek ještě večer prozradí nadrženým médiím, že Jarda si hlavně nepřeje žádné ceremonie a letiště, kde učinil prohlášení, může dál zůstat Václava a autobusák na Florenci přenechá, co se názvu týče, rád Bartošové.

Existuje ještě náhradní a velmi nepravděpodobný scénář pro případ dnešního postupu, který je sice reálný jen v papírově-teoretické rovině, ale technicky vyloučit nejde. Pak samozřejmě Jarda skoční až v neděli po zlaté jízdě, a to přímo na ledě i se slzami a nejcennější plackou na hrudi.

A zajímavost pro fajnšmekry na konec: O úplný konec ještě nejde, Jaromír se samozřejmě za rok vrátí s tím, že ho Růža (a marketéři z Vodňanského kuřete) ukecali ještě teda na tu Prahu, což potvrdí na Facebooku statusem, který se teprve ladí, ale bude začínat „Hokejová rodino…“

Češi do toho!

Online eXtra.cz z dnešního hokeje začíná ve 14:50! Hokejově ho má na starosti šéfredaktor Pavel, krásu českých hokejistů bude hodnit zástupkyně šéfredaktora Barbora, Američany z hlediska sexappelau si vezme na starosti redakční čičinka, office managerka Nikol, módní policie: redaktorka Aneta, elektronická tužka: Markéta Hellingerová.

Související články

Další články