Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Exkluzivně: Ivetina platná závěť a manželská smlouva jsou u Rychtáře! Podívejte se na klíčový důkaz!

Dokumenty, které nám předložil Rychtář, jasně dokazují, že u notářky
sepsali v listopadu s Ivetou manželskou smlouvu a Iveta rovněž předložila
svou závěť!
+ Dalších 7 fotografií

Josef Rychtář (56) skutečně v listopadu navštívil s Ivetou Bartošovou (†48) notářku, u které stvrdili manželskou smlouvu a Iveta nechala ověřit svou závěť, tedy vše zjevně proběhlo tak, jak Rychtář tvrdil od chvíle, co hrabě Domenico Martucci (37) včera vytasil údajný důkaz o původní závěti zpěvačky, kterou prý schovala u něj v knihovně!

Redakce eXtra má k dispozici náhledy dokumentů, které v listopadu u pražské notářky ověřil Rychtář s Bartošovou. Dokumenty nabízejí odpověď na zásadní otázky veřejnosti, totiž kdo drží v ruce platný testament Bartošové.

Z dokumentů je zřejmé, že nejenže manželé sepsali poměrně obsáhlou dohodu o společném jmění a případném vypořádání, ale z vyúčtování služeb, které Rychtářovi a Bartošové vystavila známá notářka Alena Procházková, je zřejmé, že s Bartošovou skutečně sepsala zápis o uložení její nové závěti!

Bývalý přítel a samozvaný bojovník za práva Ivety Martucci už uznal, že Rychtář může mít platnou závěť, kterou měla zpěvačka sepsat až čtyři měsíce poté, co loni během legendární Tour de Italia schovala na zámku Martucciho rodiny závěť původní, která je aktuálně zjevně irelevantní stejně jako závěť v podobě dopisu Arturovi, který zanechala zpěvačka v domě v den své sebevraždy. Ten ale nesplňuje parametry poslední vůle, proto, neobjeví-li se závažné důkazy proti, má vše teď v rukou Josef Rychtář, který zřejmě krom notářky jediný ví, co Ivetina pravá a platná závěť obsahuje a co si může nárokovat ze zpěvaččina majetku.

Mohlo by vás zajímat

Další články