Pokud se k sobě manželé nějakým záhadným způsobem nevrátí, začne hodně drsná válka s nádechem bankovek. Podle našeho zdroje, který si přál zůstat v anonymitě, podala Paroubková v minulém měsíci žádost o rozvod. A domáhá se výživného na sebe a dceru.

„Papíry k rozvodu Petra podala někdy minulý měsíc. Dožaduje se alimentů na dceru zhruba ve výši sto tisíc korun a na sebe něco málo přes čtyřicet tisíc korun. Takže se jedná o sumu něco kolem sto padesáti tisíc měsíčně,“ řekl nám náš zdroj, který tak dal jasně najevo, že Petra svého manžela chce oškubat jako slepici.

Paroubková je podle všeho totiž bez peněz, ale cítí zlatokopeckou šanci. Nemá prý žádné příjmy, nebo jen minimální, a peníze jí hrozně moc scházejí. Přitom za bodyguardy, kterými se obklopila, podle odhadů utratila už něco okolo 500 tisíc korun.

Redakce oslovila Jiřího Paroubka, jak se k částce na alimentech staví. „To nebudu komentovat. Požadavky Petry zatím neznám, jste informovanější než já,“ řekl nám stroze Paroubek, který byl hodně z našeho dotazu zaskočený a jeho slova působila, že se snaží o částce mlžit.

Náš zdroj nám prozradil i to, že mezi Petrou a Jiřím je celkově dusná atmosféra. Podle neověřených informací se totiž mluví o tom, že Paroubková neodešla od manžela s prázdnou. Z jejich společného domu zmizely údajně Paroubkovy úspory v řádech stovek tisíc korun.