Včerejší řádění známého bojovníka za práva žen a předsedy svazu průvodců po Itálii Zdeňka Macury (39) mělo zdá se svůj důvod!

Redakce eXtra.cz totiž hlásí posilu. Vlastně hned dvě posily, na které většina členů našeho autorského kolektivu čekala roky a mnozí nevěřili, že se dočkají…

Od prosince se vedle našich hvězdných bloggerů Agáty Prachařové (28), Dominiky Myslivcové, Vlastíka Plamínka, Nikol Trojanové a Nely Slovákové zařadí dvojice nejhvězdnější – Iveta Bartošová a Josef Rychtář!

Legendární zpěvačka a cestovatelka vstupuje do podobné spolupráce s bulvárem podruhé a věříme, že naposledy.

„Na eXtra a jeho čtenáře se moc těším,“ řekla nám Iveta ještě předtím, než si podala ruku s naším webem a vyrazila do Svitav na svůj comebackový koncert, který narušila bitka Macury a otce a syna Rychtářových, kteří Ivetu a její publikum hájili před rozzuřeným Zdeňkem, který zřejmě neunesl fakt, že vlastní blog bude mít na eXtra s Ivetou její Pepa a nikoli on.

Na Manželský deníček Pepy a Ivety se můžete na eXtra.cz těšit od prosince! A pozor! Redakce eXtra usilovně pracuje na oslovení Zdeňka Macury ohledně zamýšleného sportovního blogu věnovaného boxu a životu okolo ringu vůbec!