Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ! Brutální hádka: Erbová vytáhla na Řepku nůž, a to před jejich synem!

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Nevěry, hádky, deprese... Tak se dá zpětně nahlížet na bývalé manželství Vlaďky Erbové (36) a Tomáše Řepky (43). Dnes si už oba jdou vlastní cestou, ovšem doprovázejí je soudní tahanice o styk se společným synem a o majetek. Bývalý fotbalový bouřlivák ve své knize s názvem Děkuju popsal otevřeně a dopodrobna životní momenty, které sdílel s bývalou playmate. Redakce eXtra.cz získala části knihy, které jsou tak drsné, až při čtení mnohým přejde mráz po zádech. Podle jedné kapitoly totiž Erbová na Řepku zaútočila s nožem v ruce a všemu přihlížel jejich společný syn Markus...

Když se před více než šesti lety začala šířit informace, že Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka spolu randí, nikdo nevěřil, že jejich vztah přežije déle než tři měsíce. Nakonec přežil mnohem déle. Jenže se rozhodně nejednalo o idylické manželství. Tomáš Řepka ve své knize, která bude mít křest 29. listopadu, popsal hodně divoké momenty ze života s bývalou modelkou. A opravdu jde o čtení, které připomíná hollywoodské akční bijáky.

Například pasáž, kde Řepka popisuje, jak na něj Erbová vytasila nůž před jejich synem, je hodně dramatická. Redakce eXtra.cz část textu přináší a mnozí jistě uznají, že by v takovém manželství žít nechtěli. „Scény před dětmi naprosto nesnáším. Zažíval jsem to jako malý kluk a vím, jak strašné to pro děti je. Byly doby, kdy mi zakazovala, abych přišel do domu, když tam bude Markus. Že si nepřeje, aby mě Markus viděl. Než abych se hádal, tak jsem raději blbec poslechnul. Nechtěl jsem, aby v těch dramatech Markus ani Viktorka figurovali. Jednou na mě před Markusem i vytáhla nůž, to bylo až děsivý. Ten den, tehdy v tom momentě, jsem se zapřisáhnul, že už to nikdy nedovolím. Raději Markuse neuvidím pět let, než abych ho nechal sledovat, jak se jeho matka dokáže vytočit do nepříčetnosti a hysterického stavu,“ popisuje Řepka ve své knize autentické momenty, které zacloumají i otrlým chlapem. Hádky mezi Erbovou a Řepkou musely být zkrátka šílené.

„Když si dneska vybavím, kvůli čemu jsme se vlastně tak hádali, nedokážu přijít na jedinou konkrétní věc. To nějak vždycky bylo o všem a o ničem. Byly to monology o tom, že za všechno můžu já, protože ona to všechno myslela dobře, má ráda velkou rodinu, miluje děti a miluje všechny a já jí v tom překážím,“ popisuje dále Řepka bouřlivá období s Erbovou. Nakonec podal žádost o rozvod.

Co dalšího se dělo v jejich manželství? S kým Erbová Řepku podváděla, když byla těhotná? Sledujte eXtra.cz, připravujeme další hodně emotivní část z knihy Děkuju, která se brzy objeví na pultech knihkupectví. A je opravdu o co stát. .

Související články

Další články