Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Anna Kadeřávková z Ulice ukázala eXtra.cz obsah své kabelky! Vytáhla z ní tanga a…

+ Dalších 47 fotografií
Sice už rok nehraje v nekonečném seriálu Ulice, ale lidé si ji zejména s ním pořád spojují. Půvabná herečka Anna Kadeřávková (20) se naprostým právem řadí k největším tuzemským hereckým skvostům. Aktuálně natáčí pro Českou televizi a pro jednu americkou firmu. Redakci eXtra.cz poskytla exkluzivní rozhovor a během něj bez mrknutí oka představila obsah své kabelky. Královna Instagramu, jak ji mnozí přezdívají, tam má uskladněny opravdu parádní kousky. Třeba sexy tělová tanga...

V posledních letech zažívá Anička na Instagramu neskutečnou popularitu. Snaží se být přirozená. Má smysl pro humor. A má rozhodně šmrnc… Hodně udělala její krása, kterou propůjčila roli Roziny v seriálové Ulici a díky níž se fanoušci na její profil jen hrnuli, aby odebírali její obsah.

V exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz Anna Kadeřávková prozradila mnohé. Promluvila nejen o svém soukromí, práci, ale i třeba své krásné postavě. Na kameru dokonce odtajnila, jaká je její aktuální váha a nebála se spontánně ukázat obsah své kabelky, kterou má vždy u sebe. A co v ní všechno má?

V první části rozhovoru vám obsah její kabelky nabídneme ve videu. A máte se rozhodně na co těšit. Kromě parfému, hřebenu a dalších pro ženu v jejím věku důležitých věcí na kameru ukázala i svá tělová tanga. Proč je nosí v kabelce? Na její vysvětlení se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Sledujte eXtra.cz, brzy přineseme druhou část rozhovoru s nadanou a především půvabnou herečkou.

Související články

Další články