Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

EXKLUZIVNĚ: Anička promluvila o noci s Bieberem! Nejsem společnice. Byl tam pro nás a dělal nám radost

+ Dalších 35 fotografií
Studentka právnické fakulty Anna je jedna z dívek, která strávila noc na hotelu s Justinem Bieberem. Dívky jsme se zeptali, zda tuto noc považuje za životní zážitek. Také nás zajímalo, zda je kanadský zpěvák dobrým společníkem.

Jak se české dívky ocitly na hotelu s Justinem Bieberem? To byla pro Aničku hodně zapeklitá otázka. Na tom, jak citlivě odpovídala, bylo vidět, že dívky slíbily mlčenlivost. Jenže nyní to bude hodně těžké. Přeci jen prožít večer s Justinem se nepodaří každému.

Spolu s Aničkou se na hotel vypravila také její kamarádka Míša, která je modelkou. Muziku tvrdila ještě tanečnice Denisa a její kamarádka Haninka, která pracuje jako učitelka v mateřské školce.

Anička nechtěla přesně vysvětlit, jak se dívky na hotelu ocitly. Prý prostě šly na koncert (kam se jim ani moc vlastně nechtělo), stály úplně vzadu v O2 areně, když tu náhle k nim přišel člověk s Justinovy produkce a řekl jim, ať jdou s Bieberem na večeři a pak na hotel. Zní to neuvěřitelně?

Když jsme se Aničky ptali, proč si vybral Justin právě je, mlžila. Když jsme se jí ptali, co se přesně na hotelu dělo, tak sdělila, že to říkat nemůže, ale „určitě se nedělo to, co myslíte“.

My si v redakci nic nemyslíme, jen jsme prostě chtěli vědět, zda je Justin dobrým společníkem na dlouhou noc.

„Vybral si nás, aby nám udělal radost,“ sdělila nakonec Anička s tím, že prostě Bieber má rád české fanynky a chtěl je jen potěšit.

PS: Spekulace, že dívky byly dopředu vybrány přes agenturu, která Justinovi sháněla zábavu na večer, Anička nepotvrdila…

Související články

Další články