Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Exekutor, kterého srazila autem Erbová, poprvé promluvil: Bál se, že přijde o nohy. Co ještě řekl?

Exekutor, kterého srazila Vlaďka Erbová, poprvé promluvil.
Zdroj: archiv

Modelka Vlaďka Erbová (32) by středeční ráno nejraději vymazala ze svého života. S luxusním vozem srazila jednoho z exekutorů, který se zrovna auto chystal zabavit. Muž se poprvé rozhodl promluvit pro Blesk.cz a vyjádřit svůj popis nehody.

„Manželka dlužníka do mě najela zezadu, když odjížděla do školky z prostoru před svým domem. Já jsem to vůbec nečekal, že do mě najede. Zaslechl jsem vlastně jen hukot motoru, otočil jsem se a už jsem dostal ránu a odlétl jsem na plot,“ popsal situaci Blesk.cz exekutor.

Na místo okamžitě přijela záchranka a muže odvezla do motolské nemocnice, odkud ho po pár hodinách propustili do domácího léčení. Náraz vozu mu způsobil pohmožděniny na levé polovině těla. „Byl to mžik, bál jsem se o nohy,“ dodal muž.

Erbová byla z nárazu v šoku a lékař jí musel podat uklidňující léky. Přestože odborník na dopravu uvedl, že k nehodě došlo zřejmě z nervového rozrušení, podal na modelku Exekutorský úřad pro Prahu 5 trestní oznámení.

Celá situace má původ v neplacení výživného exmanželce Tomáše Řepky (40) Renátě. Soud mu po rozvodu vypočítal částku, kterou vzhledem k momentálním nulovým příjmům nedokáže splácet.

Související články

Další články