Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Exekuce: Bohuš Matuš má prý dluhy a nestíhá je splácet?!

Bohuš Matuš

Finální termín platby daní se neúprosně blíží a i slavní musí dát dohromady svoje účtenky a udělat si pořádek v osobních financích. Jsou mezi nimi ale také ti, které trápí nějaké ty dluhy. Nám se do redakce ozval člověk, který tvrdí, že jedním z těch, na které je uvalena exekuce, je i muzikálová hvězda Bohuš Matuš. A aby svou informaci potvrdil, nabízel nám usvědčující dokumenty.

„O žádné exekuci nevíme. Jediné, co řešíme, je platba pojištění automobilu, to je všechno, ale ta není předmětem exekuce,“ řekl eXtra.cz manažer Matuše Pavel Malínský.

Když jsme tedy zapátrali, kdo by chtěl zpěváka poškodit, zjistili jsme, že spory, kde hrály peníze velkou roli, měl Bohuš se svým bývalým manažerem Danielem Hanušem. „Byl to hrozný lump. Před věřiteli utekl za oceán. Připravil mě o strašné peníze, které potřeboval na drogy. Neplatil za mě daně, na které dostával peníze. Došlo to až tak daleko, že jsem přišel o byt, abych své dluhy mohl splatit,“ svěřil se před lety Super.cz Matuš.

Tak snad už pánové svoje problémy vyřešili.

Mohlo by vás zajímat

Další články