Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Ewo, takhle budeš macatá navěky! Výčitky novinářům za „zadečkové“ články a za hodinu guláš uprostřed noci!

Ewa hubne a zlá příroda jí ne a ne dovolit zhubnout.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie

Milá děvčata, která se snažíte stravovat zdravě, přitom stejně bojujete se špeky a ještě nám vyčítáte, jak jsme zlí na Ewu Farnou (19), teď se podívejte pravdě do očí.

Včerejší finále SuperStar neopomněla dvojice Habera – Farna vyšperkovat vzkazem novinářům, že jsou zlomyslní. Zřejmě věčným řešením fyzických (ne)dostatků Ewy. Ale vzápětí před jednou hodinou ráno (!) Ewa všem přítomným na večírku ukázala, že jádro pudla bude asi jinde než v genetických předpokladech a dalších berličkách barokních žen a dívek.

Farna si na pofinálovém slavnostním rautu, kde mimo jiné bylo k dispozici ovoce, zelenina a další nízkokalorické záchranné noční prohřešky, naložila guláš, který neopomněla zajídat chlebem. Nic horšího (krom lihovin) při snaze o dodržování štíhlé linie snad ani udělat nejde. Zejména obrovské množství mouky je přesně tím, co živí Ewiny špeky, kýty a další partie.

David Turek alias Naděžda Krupská (35), který se živí svým tělem, má jasno: „Ona má doslova poslední šanci začít se sebou ve dvaceti něco dělat. Teď se to láme a Ewa musí okamžitě začít cvičit, a když už se jí nechce, nebo je vytížená, tak ať proboha nedělá tyhle nemravnosti, nebo to neskončí dobře.“

Tak co, Ewo, jsme zlí a nechceme ti dopřát noční obžerství, nebo na tom fakt něco bude?

Související články

Další články