Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Evu Pilarovou (80) sužují zdravotní problémy: Ruší koncerty a jenom polehává

Zdroj: Showpix
+ Další 2 fotografie
komplikace
Zpěvačka Eva Pilarová se potýká se zdravotními problémy a ruší svá vystoupení. Fanoušci se proto začínají o zpěvačku bát. Eva Pilarová prodělala operaci ledvin a od doktorů dostala přísný zákaz vystupovat. Osmdesátiletá zpěvačka proto musí minimálně do konce měsíce ležet v klidu na lůžku.

Jindy vitální osmdesátnice Eva Pilarová musí nyní dodržovat striktní pravidla, která jí určili lékaři. Po operaci ledvin, kterou podstoupila v půlce října, se oblíbená zpěvačka ještě vzpamatovává.

„Já se teď musím strašně šetřit, ležím a nesmím nic dělat a slíbila jsem, že do konce listopadu nebudu dělat vůbec nic. Teď ve čtvrtek jdu na další kontrolu a řeknou mi, jak to vypadá, ale zatím si nemám dělat žádnou naději, že bych pracovala,“ prozradila deníku Aha! populární zpěvačka.

Pilarová měla vystoupit dnes v Rudolfinu na večeru Zlatá šedesátá. Nezúčastní se ani Pocty Václavu Havlovi, která se bude konat v pátek na zámku Mělník. Zdravotní komplikace ji zkrátka omezují v každodenním životě a hlavně v tom, co má nejraději – vystupování, kde je v kontaktu se svými fanoušky.

Podle Pilarové je původem nynějších problémů ozařování, které podstoupila v průběhu 80. a 90. let. Tehdy jí lékaři diagnostikovali rakovinu a během léčby se „něco zvrtlo“, prozradila zpěvačka. „Postupem času se to zhoršilo,“ dodala.

Jediná vycházka pro Evu Pilarovou tak je návštěva nemocnice, kterou nyní pravidelně absolvuje. „Já pořád chodím do nemocnice na kontroly, jestli je to na dobré cestě a léčba je správná. To je jediná moje vycházka… Jinak jenom ležím, sedím, odpočívám,“ uvedla.

Doufejme, že se zpěvaččin zdravotní stav zlepší natolik, aby mohla v příštím roce opět vystupovat.

Související články

Další články