Ta holka se ve sportovcích doslova zhlédla. Zvlášť když jde o potetované hokejisty a fotbalisty. O jejich přízeň Evička Perkausová (21) rozhodně nouzi nemá.

Další všímavý čtenář nám totiž poodhalil identitu nového krasavce, který se prohání nejen po ledě, ale prý „brousí“ i bývalou playmate.

Kdo je svalnatý hezounek s exotickým jménem Enver Presheva (21)? Hokejista, který hrál dřív za HC Slavii Praha a nyní zkouší štěstí v zahraničním angažmá. Ale své srdce nechal v Čechách. Za sexy blondýnkou jezdí často do Prahy a v kabině se má nad ní jen rozplývat a chlubit se vzájemnou náklonností.

„Pořád o ní mluví. Je z ní úplně unesený, chlubí se s ní před spoluhráči. Ale měl by si uvědomit, že je to jen další z mnoha, který brzy Evu přestane bavit,“ prozradil nám náš dobrý informátor z moderátorči­na okolí.

Vypadá to, že nová posila Top Star magazínu nás všechny ještě překvapí, s kým vším randí. A kdo jí kupuje drahé dárečky, které tolik miluje. Seznam se dost rychle prodlužuje.

Jestli i vy, čtenáři, máte jakékoliv informace o slečně Perkausové a o jejím milostném životě, tak nám je pošlete na mail redakce@extra.cz.