Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Eva Perkausová po krachu s Charouzem sbalila kolegu z televize? Nebo je to jen hra s fotografy?

Eva a Tomáš jsou prý zamilovaní až po uši. Nebo je to promo akce?
+ Další fotografie
Moderátorka Eva Perkausová prý sbalila fešného kolegu Tomáše Krause. Jak se tihle dva dali dohromady? A je to vůbec realita? Nebo trapná hra s iluzí?

Eva Perkausová a Tomáš Kraus jsou prý spolu! Ale něco tu smrdí…

Jak se tito dva mladí sympaťáci dali dohromady? Pokud se tedy dali opravdu dohromady…

Eva pře Krausem randila s bývalým režisérem Top Star Magazínu Adrianem Stojkovem. Ten je známý tím, jak je na své partnerky žárlivý a pak jim dělá scény jako ze špatné telenovely.

Ještě před tím to táhla s podnikatelem Antonínem Charouzem, který jí pomohl dostat na vrchol, ale pak už jejímu tempu nestačil.

Když Adrian Stojko dostal v televizi padáka, začala Eva konečně volně dýchat.

Na primáckých chodbách navíc začala potkávat sexy chlapíka. Kraus je známý vtipálek a jeho flirtovací řečičky nenechají žádnou blondýnu suchou.

Do toho se jelo na pár výletů jako třeba na Kapverdské ostrovy, nebo se navštívila Pevnost Boyard. Eva a Tomáš spolu seděli v letadle, po večerech na hotelu klábosili o smyslu života…

A najednou se v médiích objevily fotky z líbačky. Hlasy z Primy sice tvrdí, že je to trapné promo, ale znáte to, každá zmínka v bulváru se počítá.

Mohlo by vás zajímat

Další články