Sexy blondýna Eva Perkausová má na svůj věk za sebou už poměrně hodně vztahů… Mezi jejími bývalými milenci se vystřídala řada byznysmanů jako například Karel Kuba, Antonín Charouz, Pavek Pásek, Adrian Stojkov (ten dřív režíroval Top Star, ale v byznysu mu to moc neklape)… Dále nechyběli ani sexy sportovci jako mladý fotbalista Václav Kadlec nebo hokejista Jirka Hora. Všichni tito muži si s Evou spíše užívali, než že by o ní přemýšleli jako o budoucí manželce a matce dětí.

O Evě nejeden muž tvrdil, že je jedna z největších zlatokopek u nás, ale důvodem k rozchodům nebylo jenom to. Eva má prý totiž leckdy tendenci to táhnout hned s několika muži naráz. Jakmile tahle informace jednou praskla, odkopl ji nejeden její milenec. Teď to vypadalo, že její nový albánský přítel bude to pravé ořechové a Eva konečně prožije klidnou lásku. Moderátorka dokonce před časem sama potvrdila, že je zamilovaná a v novém vztahu spokojená. Jenomže teď opět vypluly na povrch další komplikace…

„Ano, ten její nový miláček Ivan je ženatý. Nevím, proč si ta holka konečně nenajde někoho normálního. Ale třeba se jí to vyplatí. Víte, jak to myslím…“ prozradila jedna z kolegyň z televize.

Zda to Eva ví a naivně si myslí, že se její milenec po pár týdnech vztahu rozvede není známo… Třeba si myslí, že je ten pravý a bude s ním šťastná až do smrti. Co si ale budeme namlouvat, Eva není zrovna nevinné děvčátko z hor, když už v pouhých šestnácti letech fotila první erotické snímky pro časopis Playboy.