Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Eva Perkausová ji ukázala na svém Instagramu! Nedopatření? Nebo čárka „unikla“ záměrně?

Eva si tak chrání bradavky, až ukázala čárku mezi nohama.
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Moderátorka Eva Perkausová (20) proslula svým obřím poprsím. A také tím, že se na každé fotce snaží úzkostlivě hlídat své bradavky a nadrženým pánům je moc neukazovat. A pak si na Instagram vrazí fotku, kde jí je vidět čárka mezi nohama. Co dodat?

Na tuhle fotku, kterou najdete v galerii, nás upozornil čtenář. Ptal se, zda ve vodě vidíme Perkausovic vaginu, nebo zda má šálení smyslů.

Ano, vidíme ji tam také. Že by se moderátorka Eva Perkausová koupala ve vaně v bikinách tělové barvy, nám přijde nepravděpodobné.

Vtipné je, že moderátorka TV Barrandov se v každém druhém rozhovoru dušuje, že ukáže maximálně prsa. Že svlékání se pro ni už nehodí, že začíná myslet seriózně a že to není žádná trapná modelka.

Navíc Eva tvrdí, že její obří prsa neznají skalpel plastických chirurgů. Za výstavní ňadra prý může poděkovat dobrým genům po mamince.

„Na prsa se mě ptají často, ale je to příroda,“ svěřila. Geny prý zdědila po mamince a babičce. "Už jsem slyšela čtyři varianty, jaké mám číslo prsou, ale ať si to každý posoudí sám. Pokud mi bude chtít někdo koupit hezkou podprsenku, tak 70D,“ uvedla pro čtenáře Blesku.

Související články

Další články