Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Eva Perkausová hvězdou na Primě: Co o ní říká její setra Monika? To je silná káva!

Zdroj: archiv, Facebook.com
+ Dalších 31 fotografií
Eva Perkausová (23) je na vrcholu kariéry. Po boku Romana Šebrleho (43) bude na Primě moderovat zpravodajskou relaci. Eva Perkausová má za sebou pestrou minulost. Mnohé v unikátním rozhovoru v minulosti naznačila její sestra Monika. Obě dámy mají společného otce Ladislava, ale rozdílnou matku.

Je to hodně zamotaný příběh, ale pojďme ho vzít od začátku. Nebo spíše od konce. Dne 28. února televize Prima oznámila, že Gábina Lašková (28) odchází na mateřskou dovolenou a vedle Romana Šebrleho usedne krásná Eva Perkausová

Pro Perkausovou je to zatím vrchol její kariéry. Moderátorka začínala v magazínu Top Star. Proslavil ji vztah s bohatými podnikateli - s Antonínem Charouzem a nebo také vyšetřovaným jesenickým podnikatelem Karlem K Ten je momentálně ve vazbě a policie ho podezírá z rozsáhlých finančních podvodů

Karel K. byl nejprve manželem Eviny nevlastní sestry Moniky. Když se vztah Moniky a Karla začal hroutit, objevila se na scéně Eva. Právě Eva a Karel K. pak tvořili mileneckou dvojici. Jenže pak Karel skončil ve vazbě, a pokud mu překročení zákona bude prokázáno, na svobodu se dlouho nepodívá.

Monika Kubová se k celé záležitosti v minulosti vyjádřila v obsáhlém rozhovoru.

Jaké u vás v rodině panují vztahy?

"My jsme se nikdy nestýkaly. Tam to bylo ze strany maminky. Já měla určitý názor na její výchovu. Až teď se mi připletla do života."

Jak jste ten milostný trojúhelník vnímala?

"Kdybych neměla děti, tak bych to vnímala úplně normálně. Je to už jeho život. I když to nechápu. Spíš mě to mrzí ohledně dětí. Ani jedno z dětí se s tím nesmířilo."

Jak jste se dozvěděla, že Eva si začala s vaším manželem?

"Já jsem to tušení měla, už když jsem se s manželem rozcházela. Že to takto přijde. Protože její maminka je... Já to řeknu na rovinu, její maminka vždy odchytne bohatý pány a je to jednoznačný. Já to i čekala, že to z její strany přijde."

Říká se, že Evina maminka je taková manažerka...

"Přesně tak. Její maminka byla takzvaně sociální pracovnice, tak to vylepšily. Je pravda, že Eva do osmnácti nikam do společnosti nesměla, ale bylo to z důvodu, že její maminka si ji chtěl pohlídat, aby se nezamilovala. Je to hrozný. Trošku to nechápu... Tam se tak vychovávalo od 12 let. Ona nemohla pořádně jíst, aby vypadala dobře. Jediná cesta je se dobře vdát. Tam to začalo tím, podle mě, že se jim jakoby přestalo trošku dařit, protože byly zvyklé na určitý příjem od toho otce a pak to šlo všechno jinak. Ale navenek vždy vypadaly, že peníze mají."

A Eva vás nějak kontaktovala? Pokus usmířit se byl?

"My jsme spolu měly jediný rozhovor. Já jsem už od počátku, když jsme se rozváděli, věděla, že spolu jsou. Oni pořád dělali, že ne. Pak jsme se potkaly v Pařížské a já jsem jí jen řekla, že kdybych chtěla, tak se vrátí ke mně. To bylo jediné, co jsem jí řekla."

Související články

Další články