Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Éterické přetínání pout: Víme, jak se zbavit strachu a citové závislosti na druhém člověku!

Láska, nebo závislost?
Zdroj: Profimedia.cz

S lidmi, s nimiž nás pojí emocionální pouto, býváme spojeni pomocí éterického vlákna. Jestliže máme s někým dlouhodobý a intenzivní citový vztah, vlákno je delší a silnější, než je tomu u pouhých zběžných kontaktů.

Je-li ona spojitost mezi dvěma jedinci zdravá a láskyplná, proudí vláknem blahodárná energie. Když vás však k nějakému člověku váže strach, případně jste na něm psychicky závislí, vznikne mezi vámi pevná spirituální šňůra, která vám brání odpoutat se od něj, rovněž i dotyčný není způsobilý odejít z vašeho života.

Rozetnutí pout nemusí znamenat, že danou osobu zcela opustíte, podstatné je, aby se eliminovalo to, co svazku škodí. Představte si, že jste připoutáni k někomu, kdo má depresi, respektive jakékoliv zdravotní potíže, budete potom vyčerpaní, aniž byste věděli proč. Jakmile se ten člověk kupříkladu rozčílí, jeho zloba doputuje éterickými vlákny přímo do vašeho těla, dokonce můžete cítit i fyzickou bolest, na kterou nebude zabírat žádná léčba.

O přetnutí pout lze požádat archanděla Michaela, jehož meč dokáže roztít všechno, co je negativní: „Drahý archanděli Michaeli, prosím, abys přesekl pouta strachu, která mi berou energii. Velice ti děkuji.“

V momentě, kdy archanděl Michael éterická vlákna odsekne, mohou senzitivní jedinci pociťovat změny a příliv nové síly v těle, též se jim značně uleví. Mějte na paměti, že budete-li plni zášti a hněvu k oné bytosti, pouto přeťato nebude, je předně třeba, abyste byli schopni odpuštění.

Nemusíme citově viset jen na lidech, někteří z nás lpí také na věcech. Když se vám například dlouho nedaří prodat dům, nebo třeba auto, může to znamenat, že část vaší osobnosti o něj přijít nechce, jste k němu příliš připoutaní. Poproste tedy archanděla Michaela, aby vlákna, jež vás pojí k příslušnému majetku, usekl. Čiňte tak s vědomím, že vaše odpoutání se přinese užitek příštímu vlastníkovi.

drahých kamenů a minerálů vám napomohou zbavit se strachu a závislosti na jiném člověku mj. rodonit a tygří oko, co se týká materiálních záležitostí pak záhněda.

Související články

Další články