Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Ester Sátorová dohání rivalku Ochotskou: S tenistou Berdychem se zasnoubila, prý nečekaně. Ale čekaně!

Zdroj: Twitter
+ Další 4 fotografie

Nečekané zásnuby, překvapení od zamilovaného Tomáše Berdycha (28), krásný prsten a gratulace od světových agentur, to je teď život modelky Ester Sátorové (22), z níž bude brzy paní Berdychová, protože Tomáš se konečně vyjádřil, podle Ester nečekaně, podle nás čekaně, protože je to, jako když sledujete v Matrixu vztah Lukáše Rosola a Michaely Ochotské

Že Ester svou starší rivalku kopíruje, o tom jsme psali nedávno, horší ale je, že jsme si toho nevšimli my, ale pozorní čtenáři, respektive fanoušci obou dívek našich slavných tenistů, protože jim neušlo, že Sátorová udělá přesně to, co před ní udělá Ochotská.

Modelka dokonce na svůj Twitter postuje podobné fotky nebo jezdí na stejná místa, proto nás ani nepřekvapuje jejich tajné zasnoubení na dovolené (stejně jako u Míši a Rosola), které se dnes dostalo na veřejnost.

Teď samozřejmě ještě to dítě. Berdych staví za Prahou domek pro svou budoucí rodinu, a tak když u Rosolů mají Andrého, tady navrhujeme pro dceru jméno Venus Berdych nebo v případě kluka třeba Boris Berdych.

B. B., to je skoro jako M. M.

Související články

Další články