Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Ester Geislerová na Českém lvu strašila děti u televize! S šedesáti kily navíc připomínala mix Haliny a kombajnu! Co bude dál?

Ester Geislerová poslední dobou dost přibrala.
+ Další 2 fotografie

Když se Ester Geislerová (29) objevila v pražském Rudolfinu jako jedna z předávajících ceny Českého lva, všechny překvapilo, jak herečka v poslední době přibrala. Přitom ještě loni v listopadu, kdy ji fotografové načapali v jedné pražské restauraci, byla jako lunt.

Geislerová jako předávající ceny za nejlepší scénografii zvolila pudrové šaty, které nevhodným střihem jejím křivkám vůbec neseděly. Televize sice přidává opticky i deset kilo, ale na herečce bylo očividně vidět, že musela přes Vánoce jíst cukroví na kila, možná na desítky kil.

Ester je o něco méně profláklá než její sestra Aňa a na společenské akce od doby, co se jí v roce 2005 narodila dvojčata, už téměř nechodí. Ester začala jako modelka, kdysi vyhrála prestižní soutěž Elite Model Look, která ji popostrčila do čela světového modelingu. Objevila se i v klipu k písni Obchodník s deštěm kapely Kryštof.

Mohlo by vás zajímat

Další články