Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Erotika z přelomu 19. a 20. století: Tento ideál krásy se líbil našim pradědečkům

Erotika z přelomu 19. a 20. století: Tento ideál krásy se líbil našim pradědečkům
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Každý to zná. Dneska musí být modelka krásná, s dokonalými křivkami a ani o deko víc, než je přípustné. Ani známka po celulitidě a všechny musí být dokonale oholené a hladké. Nejlépe po brazilské depilaci. Dříve byl ale ideál krásy někde jinde. Podívejte se, jak se fotila erotika.

Na fotografiích můžete vidět ženy, které jsou průměrně krásné A jejich postavy nejsou vůbec takové, jaké známe u modelek v současnosti. Žádná s tím ale nemá sebemenší problém a sebevědomí z nich jenom čiší.

Dříve byla žena krev a mlíko tou nejkrásnější a bylo ji za co chytit. Na fotografiích můžete vidět, že ženy mají objemnější pozadí, větší bříško a celulitida je také rozhodně netrápí. Navíc jsou v intimních partiích zarostlé, což by dnes nepřipadalo v úvahu. Tohle se ale líbilo našim pradědečkům.

Důležité ale je, že se cítí krásné a dokáží se ukázat světu, aniž by měly nějaký mindrák A přesně takové ženy se mužům líbily. Na fotografiích vidíte, jak pózují u sudů s vínem, s vycpanými zvířaty, mezi kuželkami, na klavíru i v přírodě.

Jejich postoje jsou také úplně jiné. Není důležité, jestli mají sexy pohled nebo si stouply tak, aby sexy vypadaly. Důležité je, že září. A u těchto žen se to opravdu povedlo. Tak co říkáte na tehdejší ideál krásy. Líbí se vám?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy