Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Erbová podala trestní oznámení na Řepku! V téhle vile už nemá co dělat!

Kdo v téhle vile tedy ve skutečnosti bydlí?
Zdroj: instagram
+ Dalších 12 fotografií
Zatímco Tomáš Řepka si užívá šťastného vztahu s Katkou Kristelovou, vypadá to, že přišel o střechu nad hlavou. Nekonečné tahanice o luxusní vilu v Černošicích vygradovaly a jeho bývalé manželce Vlaďce Erbové, podle Blesku. cz, došla trpělivost a podala na bývalého manžela trestní oznámení.

Vlaďka Erbová (35) nedávno oznámila, že 12. dubna nechala Tomáše Řepku (43) z vily vystěhovat. Tu vlastní Černošická obchodní a realitní společnost s. r. o., jejímž jednatelem je sama Erbová. Ta vehementně tvrdí, že Řepka ve vile nebydlí.

Podle Instagramu Tomáše Řepky to ovšem vypadá jinak. „Tak jsem doma. V Turecku bylo skvěle, ale doma je doma. Už opět v každodenním řešení běžných povinností a užívání si zahrady. A opravdu mě nikdo nevystěhoval a ani nevystěhuje,“ napsal k uveřejněné fotce ze zahrady před vilou

Podle právničky Erbové, Karoliny Zelenkové, Řepka skutečně v domě nemá co dělat a ani tam nebydlí. „Ano, klientka byla nucena ve věci podat trestní oznámení.“ uvedla Zelenková pro Blesk. cz.

Řepka s Erbovou jsou rozvedeni již dva roky a tahanice o Černošickou vilu od těch dob neberou konce. Jak tohle dopadne? A jak Řepka čelí trestnímu oznámení? Podle jeho sociálních sítí právě začíná psát svou třetí knihu a rozhodně nevypadá, že by nějak strádal.

Související články

Další články