Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Energický jive z Pomády nestačil: StarDance opouští nejstarší účastník Miroslav Hanuš

Zdroj: facebook
+ Další 2 fotografie
Stardance
Šestý večer taneční soutěže StarDance na téma Svoboda je za námi. Dnes páry opět předvedly krásná vystoupení, při kterých se až tajil dech. Síly byly opravdu vyrovnané. Porota byla štědrá a v jednom případě padl i plný počet bodů. Podpora od diváků ale nestačila pro pár Miroslav Hanuš a Adriana Mašková. Ti dnes soutěž opustili.

Miroslav Hanuš byl v soutěži vždy okouzlující a sršel inteligentním humorem, který ocenila nejen porota a jeho partnerka, ale i diváci, kteří Hanuše drželi až do šestého kola, navzdory tomu, že k nejlepším tanečníkům nepatřil.

V posledním jejich díle ohromili energickým jivem – jakoby vypadli z filmu Pomáda a rozvlnili nejednoho člověka v sále. Černý Petr bohužel zůstal dnes v dlaních právě jim.

Sálem se dnes nesly rytmy tanců jivu a tanga. Karel Kovy Kovář a Veronika Lišková dnes zahájili večer vskutku energickým jivem v retro stylu. Následovala dvojice Matouš Ruml s Natálií Otáhalovou. Ti předvedli vášnivé tango z prostředí romantické Paříže.

Gábina Koukalová, i přes bolest palce na noze s Martinem Prágrem hravě zvládla svižný jive, při kterém roztančili celý sál.

Hvězdný jive předvedli i Jakub Vágner s partnerkou Michaelou Novákovou. A nakonec to nejlepší. Veronika Khek Kubařová s tanečníkem Dominikem Vodičkou i přes zdravotní komplikace všem naprosto vyrazili dech krásným tangem.

Související články

Další články