Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Emma Watson tvrdí, že NAHÉ fotky z vany nejsou její: Tady jsou důkazy, že LŽE!

Emma Watson jede.
+ Dalších 40 fotografií
Ve světě vypukla premiéra Krásky a zvířete, kde hraje Emma Watson hlavní roli. A jaká je to náhodička, že zrovna v těchto dnech se někdo naboural do mobilu krásné herečky a zveřejnil její fotky ze zkoušení plavek a video z vany. Emma přiznala, že snímky v bikinách jsou její, ale tvrdí, že video je podvrh. Jak to tedy je?

Snímky v plavkách okecat nejde a navíc na nich není nic šokujícího. Emma si vybírá vhodný model na léto a sluší jí to. Jenomže pak se objevilo něco pikantnějšího. Video natočené ve vaně. Tam si natáčí skoro každý centimetr svého těla. Kromě hlavy.

Právě proto poté tvrdila, že video je podvrh. Jenomže teď se na internetu objevily srovnávací snímky, které dokazují opak. Srovnávají každou pihu a všechno sedí. Nebo že by někdo dívce ve vaně domaloval úplně stejné pihy a znaménka, jako má Emma, a opravdu by se jednalo o sprostý útok?

Sedí piha u pusy i mateřské znaménko na bradě. Také piha na klíční kosti a rameni je úplně stejná. Podívejte se schválně do galerie, kde najdete všechna srovnání.

Mohlo by vás zajímat

Další články