Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Emma Watson konečně odpromovala, podívejme se, jak se z malé Hermiony stala svůdná žena

Emma Watson se dočkala bakalářského titulu.
Zdroj: profimedia.cz, twitter
+ Další 4 fotografie

Emmy Watson (24) je absolventka! I když herečka několikrát hrozila, že opustí univerzitu, nakonec se dnes může chlubit titulem z Brownovy univerzity. Bývalá Hermiona se pochlubila fotkami v čepici a s talárem na Twitteru.

Herečka přiznává, že studium byla vlastně taková forma vzpoury proti slávě. „Ignorování slávy bylo moje povstání v zábavné formě. Byla jsem neústupná v tom, že budu normální a budu dělat normální věci. I když asi nebylo moudré sdílet pokoj na koleji s cizincem a mít stejnou koupelnu jako osm dalších lidí. Když se podívám zpět, je to šílené,“ vzpomíná Emma.

Emma se původně zapsala už v roce 2009, ale vzhledem k její pracovní vytíženosti a propagaci Harryho Pottera šla škola trochu stranou. I přesto ji však úspěšně dokončila a chválí si školní postupy. „Moc se mi líbilo, že škola měla velmi otevřený učební plán. Mohla jsem si studovat, co jsem chtěla. Dělala jsem také nezávislé studie, které nemusely být nutně v učebních osnovách. Například studie o tom, proč se do sebe lidé zamilovávají,“ popisuje styl výuky.

Jelikož je promoce Emmy Watson velmi dojemnou událostí a celá redakce má na krajíčku, vybrali jsme pár fotek, které zobrazují, jak šel s Emmou čas.

Související články

Další články