Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Emma Watson čelí neskutečné KRITICE a můžou za to tyhle NAHÉ FOTKY! Co tisíce žen po světě tak NAŠTVALO?

+ Dalších 22 fotografií
Mladinká herečka Emma Watson, která před nedávnem nafotila snímky nahoře bez, čelí velké kritice všech feministek na světě. Čím se herečka provinila, že to tak drsně schytává na sociálních sítích?

Před několika dny jsme mohli být svědky toho, že Emma Watson (26), která se většinou drží při zemi, se tentokrát pěkně rozparádila. Nafotila totiž žhavé a sexy snímky, na kterých byla nahoře bez. A musíte uznat, že tenhle styl focení není u herečky příliš obvyklý.

Takhle se nechala zvěčnit pro časopis Vanity Fair. Zatímco my a další nespočet lidí jsme se radovali z toho, že se představitelka Hermiony konečně odvázala, světové feministky měly zcela odlišný názor

Emma je totiž propagátorkou feminismu a snaží se o to, aby se zlepšilo postavení žen ve společnosti. A právě kvůli těmto fotkám schytala na sociálních sítích obrovskou kritiku. Hodně lidí jí vyčítalo, že tím, že se svléká, upoutává pozornost na své tělo, a ne na své názory Což je samozřejmě podle feministek příšerný průšvih.

Ale pak se herečky zastala druhá polovina fanoušků. Ti jasně řekli, že to, co udělala Emma, je zcela v pořádku. A to proto, že žena by se neměla stydět za své tělo a může si s ním dělat, co chce. S tímhle názorem souhlasila i sama herečka.

Související články

Další články