Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Emma Smetana je vypustila na pastvu: Podívejte se na nejhezčí moderátorku bez podprsenky!

Emma. Podprsenku nemá.

Emma Smetana (25), vlhký sen všech, co ještě nevyhodili televizi z okna, přišla na akci bez podprsenky. Moderátorka zpráv získala veškerou pozornost na wellness akci s kolegy tím, že dorazila jen tak v tílku a její přírodní čtyřky působily větší rozruch než svého času na Nově zjištění, že voda mrzne, když je pod nulou.

O stavu poprsí Emmy Smetany je třeba informovat, protože, přiznejme si to, je to v podstatě to poslední, na co stojí za to ve zprávách TV Nova koukat. Nebudeme si nic nalhávat – od té doby, co Karel Voříšek přestoupil na Primu, už prostě na Nově kromě Emmy není nic, co by člověka vzrušovalo.

Šišlající Inna Puhajková a bába zaseklá pod kořenem, potravinový inspektor hrabající se v hromadách hnoje, jež supermarkety vydávají za ovoce, a dramatické reportáže o tom, že v létě je horko, kvůli tomu lidé Novu nesledují. Krásná Emma to ví a dělá tak svému zaměstnavateli nejlepší reklamu.

Mohlo by vás zajímat

Další články